Dziś pojechałam wraz z Zabieganymi na wycieczkę na Babią Górę. Nigdy tam nie byłam ale bardzo mi się podobało.

W autokarze jak zwykle śmiechy, gitara i śpiew. Po małych problemach typu pomylenie drogi przez kierowcę i zagotowanie się wody w autokarze dojechaliśmy na miejsce. Na Babią wchodziliśmy czerwonym szlakiem z Krowiarek. No podejście jest fajne. Jakby się cały czas po schodach wchodziło 🙂

Nogi mnie nie bolały ale ku mojemu zdziwieniu szalało moje serducho. Tętno miałam chyba z 300 na początku. Już dawno mi się coś takiego nie zdarzyło. Potem już się uspokoiło i było ok. Widoki ładne aczkolwiek trochę zepsuły je nam chmury idące od Słowacji i zapowiadające deszcz. Na szczęście deszcz nas ominął.

Z Babiej zeszliśmy do Schroniska Markowe Szczawiny. Tam był odpoczynek i sesja fotograficzna.

Potem zejście zielonym szlakiem do autokaru (mieliśmy schodzić niebieskim ale był w remoncie) i powrót do domu.

Było fajnie, moje nogi odczuły tę wędrówkę. Zaliczę to do treningu wzmacniającego na maraton 🙂

Wpisy mają charakter informacyjny.

Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :)

Pin It on Pinterest

Share This
%d bloggers like this: