18.06.2015

Tak!!! Stało się!!! Zapisałam się na maraton!!! 🙂 W końcu się zdecydowałam 🙂 Miałam poczekać z decyzją do sierpnia, ale stwierdziłam, że jak się zapiszę, to będzie to dla mnie motywacja do regularnych treningów i biegowej pracy. Zapisałam się na 37. PZU Maraton Warszawski, który odbędzie się 27 września. Będzie to mój debiut, chciałabym, aby był on wyjątkowy. Oczywiście jeśli wszystko się uda.

Otóż włączyłam się do akcji charytatywnej #BiegamDobrze. Moim zadaniem jest uzbierać minimum 300 zł na wybraną przeze mnie Fundację Rak’n’Roll, która pomaga osobom chorym na raka. Jeśli uzbieram wymaganą kwotę, dostanę numer startowy. Jeśli nie to będę mogła zapisać się na maraton w sposób tradycyjny. Mam czas do 15 sierpnia. Łatwo nie będzie, nie wiem czy znajdą się osoby, które będą chciały pomóc mi w spełnieniu mojego marzenia… Cóż, warto spróbować. 🙂 Ale się cieszę!!! 🙂 I boję jednocześnie, ale na razie bardziej cieszę 🙂

Wpisy mają charakter informacyjny.

Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :)

Pin It on Pinterest

Share This
%d bloggers like this: