dm - Dzienniczek mikcji

DZIENNICZEK MIKCJI

Poznaj swój pęcherz i sprawdź, czy funkcjonuje prawidłowo. Pobierz swój dzienniczek mikcji!
<script type="text/javascript" src="https://app.mailerlite.com/data/webforms/873786/d1j5s7.js?v1"></script>
FIZJO ACTIVE6 - Dzienniczek mikcji
FIZJO ACTIVE to miejsce, gdzie możesz zwiększyć swoją świadomość z zakresu zdrowia, fizjoterapii i sportu. Jeśli chcesz poczuć się komfortowo we własnym ciele lub szukasz sposobu na to, jak na co dzień radzić sobie z bólem i różnymi dolegliwościami to dobrze trafiłaś! 🙂

Pobierz swój dzienniczek mikcji!

 
<script type="text/javascript" src="https://app.mailerlite.com/data/webforms/873786/d1j5s7.js?v1"></script>

Dlaczego warto prowadzić dzienniczek mikcji?

  Dowiesz się między innymi:  

czy Twój pęcherz funkcjonuje prawidłowo,

czy wydalasz odpowiednią ilość moczu,

jaką masz pojemność pęcherza,

czy korzystasz z toalety w odpowiednich odstępach czasu,

czy pijesz właściwą ilość wody.

Dzienniczek mikcji to ważne badanie, które wykonujesz samodzielnie, nic nie kosztuje, jest nieinwazyjne a samodzielność wykonania sprawia, że nie jest ono stresujące.

 
Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :)

Pin It on Pinterest

Share This