oddychaj swiadomie ebook -

ODDYCHAJ ŚWIADOMIE, ODDYCHAJ ZDROWO

Oddychanie jest istotną częścią naszego przetrwania. Bez oddychania powietrzem po prostu przestaniemy istnieć. Dlaczego więc w ciągu dnia nie zwracamy uwagi na swój oddech?

W e-booku przeczytasz o tym, jak oddychać dobrze i zdrowo oraz dlaczego warto to robić. Znajdziesz przykłady ćwiczeń oddechowych oraz wskazówki, jak przygotować się do nich. Pokazane są również błędy, których należy unikać podczas ćwiczeń oddechowych.

jak spac -

JAK SPAĆ, ŻEBY SIĘ WYSPAĆ?

Zdrowy sen jest podstawą naszego zdrowia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Zaniedbywanie odpoczynku podnosi ryzyko infekcji, chorób serca i wielu innych.

W e-booku przeczytasz o tym, jakie są konsekwencje niedoboru snu, od czego zależy zapotrzebowanie na sen, czym jest zegar biologiczny oraz rytm dobowy, a także,  jak zapewnić sobie  zdrowy sen.

Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :) Zapraszam Cię do odkrycia bogactwa aromatów, olejków eterycznych i technik, które pomogą w poprawie jakości życia i zdrowia. Poznasz tajniki różnych olejków eterycznych, ich właściwości lecznicze oraz sposób ich bezpiecznego stosowania. Dowiesz się również, jak aromaterapia może wspomagać w relaksacji, redukcji stresu, a nawet leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle głowy, bezsenność czy problemy skórne. Wejdź do Strefy Aromaterapii - zobacz na górze strony :)

Pin It on Pinterest

Share This